Конкурси та подарунки

Новенький IPhone!

Не відкладай мрію на потім!
Приходь на NewCarsFest Київ 2019, заповнюй карту клієнта і візьми участь у розіграші новенького IPhone!
КОЛИ: 15 Вересня (неділя) о 17.00

Силіконовий віск NANOPROTEC SA-100

Допомагає уникнути примерзання гумових ущільнювачів дверей, багажника, стекол, капота, підвищує їх еластичність. Чи не впливає на розміри деталей.
Полегшує роботу дверних замків і петель. Глибоко проникає між рухомими елементами механізмів, в зазори пар тертя.
Перешкоджає проникненню вологи в систему запалювання. Захищає від корозії і окислів клеми акумуляторів і відкриті електричні роз’єми.
Усуває шум і скрегіт ременів вентилятора і ГРМ.
Усуває скрип на зчленуванні пластикових, шкіряних і гумових елементів оздоблення салону.
Ефективний в діапазоні від -50 ⁰С до +100 ⁰С.

Швидко висихає, утворює міцний еластичний шар. Чи не бруднить руки, не стікає. Володіє стійкістю до високих і низьких температур і вологи.

Очищувач кондиціонера і вентиляції NANOPROTEC

Очищувач кондиціонера і вентиляції NANOPROTEC призначений для дезінфекції та видалення запахів з систем обігріву і кондиціонування повітря в салоні автомобіля, профілактики бактеріальних інфекцій. Для самостійного використання, не вимагає спеціальних знань, навичок або інструментів.

Аерозоль NANOPROTEC DIELECTRIC

Міцне невидиме нанопокриття надійно захистить будь-яку побутову, промислову електрику та електроніку навіть під водою. Відновлює роботу пошкодженого вологою електрообладнання, без його розбирання. Перешкоджає токоутечке і пробою ізоляції.

NANOPROTEC SUPER ЗМАЗКА

Міцне невидиме нанопокриття гарантує захист від скрипу і зносу мінімум на 1 рік. Рекомендується використовувати для змащення будь-яких рухомих механізмів. Багаторазово продовжує термін експлуатації пристроїв і обладнання. На відміну від звичайних засобів, проникає, змащує і захищає металеві з’єднання на тривалий період часу.

3 парасольки брендованих, 3 блокнота з ручками, 6 чашок

Учасникам фестивалю ТуцСфкіАуіе автоцентр «Паритет», офіційний дилер «Хюндай Мотор Україна» підготував для гостей фестивалю подарунки за участь в невеликій вікторині. (Буде 3 питання, переможець визначається, хто дав більше правильних відповідей)

5 карт на зарядку електромобілів

5 карт на зарядку електромобілей в мережі швидких зарядних станцій QuickPower. На кожній карті 500 грн.

Сонцезахисні окуляри MIROU

Якісна спектральна захисна оптика торгової марки MIROU

2 пледа, 2 повербанка, 2 зонта від «Mazda»